ממליצים עלי

המלצות לטיפולים

חגית יקרה.

רוצה להודות על ליווי וטיפול באמצעות תטא הילינג אליו נחשפתי בפגישותיי איתך.

טיפול קצר וממוקד אשר בזכותו החלמתי מאתגר בריאותי אשר הטריד והכאיב במשך שבועות וחודשים.

להודות על שיפור בתפקוד המערכות הפזיולוגיות והרגשיות.

וגולת הכותרת הינה הרגיעה לאחר תקופת מתח ממושכת אשר הושגה באמצעות הסרת אמונות מגבילות והפנמת אמונות מקדמות למצבי חיים ומערכות יחסים .

תודה מעומק הלב

חיבוק אמיץ ואוהב"

ע.כ

"אל חגית הגעתי סקפטית במיוחד, בתור בחורה עם תואר ראשון בפסיכולוגיה וטיפול פסיכולוגי של שנתיים וחצי מאחורי, לא האמנתי שיש עוד מקום לסוג אחר של טיפול שיוכל לעזור לי.

בתור בחורה צעירה, משכילה ושנראית לא רע, הגעתי אל חגית עם בעיות בתחום הזוגיות ואתגרים גופניים שמנעו ממני לקיים ולהנות מקשר זוגי. הגעתי מיואשת, מסתובבת בין רופאים, ובעיקר עייפה מחיפוש אחר אהבה.

לא תמיד הבנתי מה חגית ואני עושות בחדר הטיפולים הקסום שלה. זה גם לא משנה לי. האווירה, האנרגיות, השיחות בינינו, הדברים שצפו ועלו הביאו אתם תובנות חדשות. דברים שכאילו תמיד ידעתי אבל לא הרגשתי בכל תא ותא בגוף.

עם תחילת הטיפול, חזרתי לקשר עם בחור שהכרתי בעבר וזה לא הסתדר. מהרגע שחזרנו ועד היום (חודש וחצי אחרי) אנחנו נהנים מתחילת קשר זוגי בריא, כיפי ומלא פרפרים. אנחנו מסתכלים קדימה בביטחון ונהנים מהיום יום. הקשיים שאיפיינו אותי בעבר בקשר זוגי לא צצים יותר. אני לומדת לאהוב ולהיות נאהבת.

במקביל גם התקבלתי ללימודים מאד קשים שתמיד חלמתי ללמוד אבל לא העזתי. אני לומדת להגשים חלומות.

השיא היה כשהגעתי אל חגית באחד מהמפגשים שלנו עם בעיה חמורה שחוזרת אחת לכמה זמן והייתי על סף טיפול תרופתי אינטנסיבי וממושך שהיווה את המוצא האחרון. כיומיים לאחר הטיפול אצל חגית, הכאבים חלפו ולא חזרו מאז. ולמה שיחזרו? חגית לימדה אותי שאחרי טוב בא עוד יותר טוב. ולא רק את זה חגית לימדה אותי.

למדתי להסתכל על הכאן והעכשיו, להפסיק לתכנן את החיים כל הזמן קדימה ולחשוש ממה שיקרה. היא לימדה אותי להתבונן על הצרכים שלי בנקודת זמן מסוימת ולדעת לבקש את מה שאני צריכה. ומעל להכל- היא לימדה אותי שאני ראויה, ושכל הצדדים שבי אהובים וטובים. כן, כולם.

היום אני עומדת לקראת יום הולדתי ה-28, בריאה, מאושרת, ומאוהבת כמו שלא הייתי שנים.

אני ממליצה בחום על טיפול תטא-הילינג אצל חגית. אל תחלמו את החיים שלכם- תחיו את החלומות שלכם.

תודה חגית, אמשיך לעדכן בהתפתחויות הטובות "

ר  מחיפה

המלצות לקורסים

"קורס תטא הילינג בהנחיית חגית קושטאי פתח בפני צוהר להתחבר בקלות ובפשטות להשגת הרצונות שלי, לפתרון בעיות, לחיבור עם עצמי ועם אחרים. מאחלת לכל אחד ואחת המעוניינים להאיץ את תהליך הצמיחה על הקורס ועל חגית -מורה מדהימה עם לב רחב ופתוח."

אלה גבאי

"חגית יקרה ,
קשה לי להפריד בין "תטא" מתחילים ל"תטא" מתקדמים , מבחינתי זו תקופה אחת מופלאה ברצף של חודש , תקופה מאוד שונה ומשמעותית בחיי , ניתן לומר שחיי לאחר ה"תטא" השתנו , התעשרו , התברכו . זכיתי בידיעה של עולם מיוחד ומופלא שהינו בר השגה ומעניק לנו שפע בכל מה שנבחר ונחליט שנכון עבורנו . התהליך בביתך המבורך והנעים הינו חלק בלתי נפרד מהנתינה שלך , נתת לנו את כל שיכולת לתת ,את הידע שלך , את היופי בנשמתך , את ההומור שבך וכמובן שפע גסטרונומי . בני ביתך שותפים מלאים לנתינה הזו על שוויתרו על פרטיותם למענינו , ועל כך גם הם מבורכים .
אני שמחה על שהכרתי אותך ,התהליך שעברתי , ועל חיי כיום – תודה לך יקרה .
ואנחנו נמשיך להיפגש בקורסים הבאים שתדריכי.
חיבוק גדול 
טובי."

 קורסים וסדנאות תטא הילינג | ריפוי | שפע | זוגיות | תטא הילינג| שינוי | אושר | הגשמה | התפתחות אישית | משקל | צמיחה אישית | שמחה | טיפולים אלטרנטיביים

  • YouTube Classic

© כל הזכויות שמורות לחגית קושטאי 2015